Elizabet Tejlor imala afere sa Kenedijem i Reganom!
U novoj biografiji slavne glumice Elizabet Tejlor, čiji su autori Denfort Prins i Darvin Poter, navode se brojni šokantni detalji iz njenog života, između ostalog, da je Elizabet kao tinejdžerka zavela Ronalada Regana, kao i da je imala seks utroje sa Džonom F. Kenedijem i glumcem Robertom Stakom.
- Regan me je tretirao kao odraslu ženu i to me je oduševilo. Seli smo na njegovu sofu i videla sam da je želeo, ali nije hteo da učini prvi korak. Ja sam postala agresor i posle dobre porcije maženja na sofi otišli smo u spavaću sobu - navodno je svojevremeno ispričala Tejlorova svojoj dobroj drugarici koja je i izvor priče o "trojci" sa Kenedijem i Stakom, i to kada su njih dvojica bili oženjeni.
Zvezda filmova "Kleopatra" i "Baterflaj 8" poznata je po mnogobrojnim ljubavnicima i brakovima i u knjizi se detaljno opisuju njeni seksualni susreti sa Piterom Lofordom, Erolom Flinom, Tonijem Kertisom i Polom Njumenom. U knjizi se navodi da je Tejlorova pokušala da natera Frenka Sinatru da se oženi njome rekavši da je trudna. Sinatra je odbio i umesto toga joj je organizovao abortus.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Tamara Milutinović ostavila u čudu gazdu hale u Republici Srpskoj, na nastup joj došlo 1.500 ljudi
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Divljacina
Gospodja izgleda nije sedela skrstenih nogu.
Podelite komentar