ANA ĆE ŠUTNUTI RASTU: Jelena Krunić otkrila s kojim bogatašem je Nikolićeva htela da prevari repera!
Posle Vesne Rivas, sada je i Jelena Krunić odlučila da prorekne kako će se završiti brak Ane Nikolić i Raste, a Krunićeva je ubeđena da će pevačica ubrzo prevariti supruga.
- Rastu poznajem već dugo i naravno da sam kao i svi iz njegovog okruženja, ostala zatečena njegovom brzom odlukom da se venča sa Anom Nikolić. Ubrzo nakon venčanja imala sam priliku da da ih sretnem na festivalu u Splitu, pa sam prišla da mu čestitam. Ali, nisam mu čestitala na izboru jer sam bila ubeđena da je Ana trudna. Stomak joj je izgledao kao trudnički i svi su šuškali okolo da su se venčali zbog iznenadne trudnoće - izjavila je Jelena Krunić za magazin "Star" i dodala da ne veruje da će brak pevačice i repera potrajati.

- Znamo kakvi su sve frajeri šetali Anu! Ne bi me čudilo da šutne Rastu čim joj prvi tajkun mahne repom. Ona samo takve voli. U svakom slučaju želim im sreću, mada sam čula da je već htela da ga prevari s jednim bogatim Rusom - zaključila je Krunićeva.
(Telegraf.rs)
Video: Željko Samardžić na koncertu izveo ženu na binu pa zapevao "Pokaži mi šta znaš"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Renata
Strasno,sada su svi postali vidovnjaci i proročice.Ti da si njemu prava prijateljica,ne bi ovo ni izjavila javno i tako ga blamirala.Ana da je htela da ga prevari,verovatno bi to do sada i uradila.Lupetas o njoj na osnovu tabloida i preko njih želiš da dospiješ u medije.Zalosno da ljudi ne gledaju sebe i svoj zivot,već se služe svim i svačim da dospiju na naslovne strane.
Podelite komentar
Bö
Jelena Krunice je dno dna!
Podelite komentar
Salvatore
Ona se bar udala,a ko će tebe!!!????
Podelite komentar