POZLILO MU: Aco Pejović završio u bolnici!
Zbog prevelikog broja nastupa, Aco Pejović je završio u bolnici na infuziji, i kako kaže, toliko je iscrpljen da jedva čeka da krajem avgusta ode na odmor.
Aco, koji će od 1. jula do 20. avgusta održati čak 34 koncerta, nije imao izbora i morao je da potraži pomoć lekara.
- Non-stop nastupam sa bendom, a skoro svaki drugi dan idem na infuziju zbog iscrpljenosti, jer takav tempo ne može fizički da se izdrži. Članovi benda i ja krajem avgusta tradicionalno idemo na kolektivni godišnji odmor. Čim završim letnju turneju, pakujem kofere i idem s porodicom na letovanje - izjavio je Pejović za Novosti.
![Foto: Telegraf](http://xdn.tf.rs/2015/05/05/MELOS-ESTRADA-010-670x1006.jpg)
(Telegraf.rs)
Video: Vlado Georgijev intervju
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ohhhhhhh
Pa smanji.
Podelite komentar
Cu
Sve vam malo
Podelite komentar
Soli 65
E puste pare , najmanje se misli na sebe !!!!
Podelite komentar