ŽESTOKI SUSRET POSLE FARME: Balerina i Medenica se zakačile zbog Kristijana! (VIDEO)
Jasmina Medenica i Jelena Milošević, poznatija kao Balerina, su se prvi put susrele posle učešća u rijalitiju "Farma", tokom čijeg su trajanja bile u lošim odnosima zbog Kristijana Golubovića.
UHAPŠEN KRISTIJAN GOLUBOVIĆ: Policija ga pronašla u šteku u Kraljevu!
Dve rivalke su gostovale u emisiji na televiziji "Pink" u kojoj su ispričale utiske iz Lisovića, ali je neizostavna tema bio i - Kristijan.
Pitali smo vas da li jedva čekate novu "Farmu", rezultati će vas oboriti s nogu! (FOTO)
Došlo je do prepirke, pa pogledajte kako je to izgledalo u programu:
(Telegraf.rs)
Video: Mimi Mercedez na RTS došla u patikama i korsetu: Evo kako je uživo predstavila pesmu za PZE
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Gojko
Ne mogu da verujem da već počinje sledeća farma.Dajte ljudi pomozite bolnicama da se poboljša hrana kupi posteljina dušeci kvalitetni lekovi a ne oni naj jeftiniji.Dosta je zatupljivanja naroda.Pametni pobegne iz zemlje samo tajkuni i oni koji ne smeju da se usudio da odu ostaju u zemlji.Dosta je farme parova v.brata pravite serijale o uspešnim lekarima studentima đacima o izumrlim zanatima vrednim poljoprivrednicima mladima koji ostaju na selu.Dosta je širenja primitivizma i lažne statistike u gledanosti
Podelite komentar
???
Da li to BALERINKA glasa sama za sebe ******?
Podelite komentar
Deki
Spoj JELENA GOLUBOVIC I BALERINA , IDEALNO -:))))))))
Podelite komentar