DO SADA NEVIĐENI SNIMAK: Evo kako je Džej kritikovao Nebojšu Čovića (VIDEO)

  • 3

Džej Ramadanovski se davne 1994. godine raspravljao s Nejbošom Čovićem, koji je tada bio gradonačelnik Beograda. Pevač je bio navodno nezadovoljan što nije dobio poslovni prostor u srpskoj prestonici, koji mu je navodno bio obećan, pri čemu je otišao u skupštinu grada da izloži svoj problem.

Džej se lično obratio Nebojši Čoviću i rekao mu je sledeće:

- Ja ne mogu da kažem da Vi ništa niste uradili za mene. Taman posla. Ali ja moram da kažem da ste Vi, kao gradonačelnik, imali propust... - pričao je nezadovoljni Džej dok je tada prvi čovek Beograda slušao i sve zapisivao.

Pogledajte Džejevo izlaganje:

(Telegraf.rs)

Video: Vlado Georgijev usred koncerta donirao svoj klavir devojčici iz muzičke škole Stanislav Binički

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Fdhbfgv

    8. januar 2016 | 22:41

    Pa zar udari svoj na svoga.

  • Jeretik

    9. januar 2016 | 11:13

    Jovanovic,Tadic ,Dacic,,Dinkic ,Covic i naravno Dzej .

  • SLOBODAN

    9. januar 2016 | 17:02

    Jel znate da ja Džej negde u to vreme,platio čoviću par hiljada maraka zbog "uvrede,"oslovio je Čovića sa brate.Ovo je istina,bilo je i na medijima.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA