UPS, ODE NOA: Stiže u bioskope 7. januara (FOTO) (VIDEO)
![Foto: Promo](http://xdn.tf.rs/2016/01/05/UPS-NOA.jpg)
Ovo je priča o životinjama koje nisu dospele na barku među kojima su i svitodomci, grifoni i samopiri - izgledom neobične i simpatične životinje za koje niko nikad nije čuo jer dosad nisu postojale.
Bližio se kraj sveta i postojala je opasnost da poplave unište sva bića na planeti. U Noinu barku redom su se ukrcale sve vrste životinja, od najveće do najmanje. Nespretni svitodomac Dado i njegov sin Fric ušli su u barku uz pomoć grifonki Vande i njene ćerke Lole.
![Foto: Promo](http://xdn.tf.rs/2016/01/05/image005.jpg)
U trenutku kada se Noina barka otisnula, Lola i Fric su se nesretnim slučajem našli izvan nje. Za te dve životinjice to je bio početak avanture u kojoj su stekli nove prijatelje, upadali u nevolje i susretali razne neobične životinje dok su pokušavali da se spasu.
Na samom kraju otkrili su da je ponekad potrebno suočiti se s krajem sveta kako bi se pronašlo mesto u njemu!
SINHRONIZACIJA: Dejv - Stefan Bundalo, Fini - Iva Stefanović, Lija - Vladislava Djordjević, Hejzel - Bojana Stefanović, Obisi - Tomaš Sarić, Lav - Marko Marković
USPS, ODE NOA! STIŽE U BIOSKOPE 7.JANUARA
(Telegraf.rs)
Video: Georgiev na binu izveo pevača kog godinama nismo videli na sceni, zapevali "tropski" duet
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Niđe veze
Noa kažu hrvati, kod nas se kaže Noje!
Podelite komentar