Ovako danas izgleda Mariola iz "Ivkove slave" (FOTO)
Jedan od najpopularnijih filmova domaćih filmova novije generacije jeste "Ivkova slava"(2005). U ovom ostvarenju pamtimo brojne likove, između ostalog i mladu Mariolu (glumi je Danijela Štajnfeld, devojku koja je služila goste i u koju je bio zaljubljen Svetislav (glumi ga je Nikola Đuričko ).
Podsetimo se scene iz filma "Ivkova slava", u kome su glavni akteri bili Mariola i Svetislav:
Danijela Štajnfeld, koja je igrala Mariolu, ima 31 godinu i izgleda ovako.
![Foro: Facebook/Danijela Stajnfeld](http://xdn.tf.rs/2015/10/04/550284_10152209242890072_1570496144_n.jpg)
(Telegraf.rs)
Video: "Učim sad da patim, naivna sam bila" Šok objava Milice Todorović, ove reči posvetila bivšem?!
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Sir Oliver
Prelijepa pogotovo u filmu.
Podelite komentar
donka
mislim da je velika greska rezisera, sto ovoj lepoj mladoj glumici, nisu dali glavnu ulogu u ranjenom orlu. glumila je donku cerku udovice. nemam protiv slobode micalovic nista, ali ovo je bilo prelepo dete za tu ulogu. ili bar u seriji, greh njene mame. steta .
Podelite komentar