Spreda vas plaši lavom, a tek da vidite šta vas pozadi čeka... (FOTO)

Beograd je ponovo bio centar dobre zabave. I prošle noći, lepotice su uživale po prestoničkim klubovima. kafanama, splavovima.

Na portalu Telegraf, u okviru sajta Beograd noću, možete videti šta se dešavalo u najpopularnijim klubovima u srpskoj prestonici, kao što su “Freestyler”, “Shake 'n’ Shake”, “River“, “Club 94“, “Sindikat”, “Hot Mess”, “Port by Community”, ”Molti Baci”, ”Povetarac”, “Divljina”, “

Veoma zanimljivo je bilo i u kafanama “Stari Blay”, “Na Vodi Kafana”, “Bard”, “Bašta Gaučosa”, ”Fensi kafana”, “Konoba Akustik”, “Još Ovu Noć”, “Još Jedno Sokače”, “Korčagin”, “Limun Žut”, “Jazbina” i drugim nezaobilaznim stanicama za noćni izlazak.

Na našem portalu možete videti fotografije i žurke koje su obeležile prethodno veče a dalje, zna se! Lajk stranice, šer, a sledeći put se spremite za akciju.

Od sada možete pratiti Telegraf i na Vajberu!
(Telegraf.rs)
Video: "Konačno su napravili pravi spoj" Rasta i Seka spremni da zagrme na Red Bull Sounds Clashu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.