KARLEUŠA POKAZALA GUZU I PORUČILA: Ovde nema fotošopa! (FOTO)

  • 8

Jelena Karleuša rešila je još jednom da demantuje da je radila išta na svom telu, osim grudi i privremenog filera u gornjoj usni pre 15 godina. Pevačica je na Fejsbuku postavila fotografiju svoje zadnjice i obratila se svima sledećim rečima:

- Ovde NEMA plastične hirurgije, NEMA fotošopa i nema filtera! Muka mi je od laži i gluposti koje se o meni pričaju i objavljuju! Neka zli i zavidni shvate da nisu svi skrndelji kao oni! Sem grudi i privremenog filera u gornjoj usni pre 15 godina, NIKAD NIŠTA na svom licu i telu nisam "dorađivala"! Iako sam rodila dvoje dece, iako imam 36 godina, nikad nisam ubrizgavala Botox ili bilo koje drugo s*anje!- napisala je Karleuša, i dodala:

Foto: Facebook/jkdiva Foto: Facebook/jkdiva

- Evo i moje ponude -KO DOKAŽE DA SAM BILO ŠTA DRUGO SEM NAVEDENOG RADILA, JA DAJEM 100.000 EVRA! U SUPROTNOM, TAJ NE MORA MENI NIŠTA DA DA, SEM ZADOVOLJSTVA DA MU ZALEPIM ŠAMARČINU PREKO LAŽLJIVIH USTA! Ova ponuda važi za sve medije, ali i pojedince. Pa izvolite... Čekam! - zaključila je ona.

(Telegraf.rs)

Video: Seka Aleksić u Njujorku

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • kleo

    5. jun 2015 | 08:36

    #blok63- koji uspeh sunce moje? koji je njen uspeh, evo dajem 200000 evrica ako mi neko objasni! da li je uspeh nemati prijatelja i ziveti na internetu? da li je uspeh nemati nijedan hit, sve neke lose obrade, a nazivati se "pevacicom"? da li je uspeh prozivati bolje i talentovanije od sebe da bi sebi pravio reklamu po trucbluc novinama? da li je uspeh njen vokabular, njena sujeta, njen beli zidic? jeste? ako jeste, onda veruj, niko ne zeli "taj" uspeh. zena je matora, ruzna i netalentovana. thats it

  • Khalid Ibn Al-Walid

    1. jun 2015 | 23:05

    Kakve veze ime tvoje dupe sa ostalim narodom ,ne kontam

  • Andjelija

    1. jun 2015 | 21:41

    Oooo!" Odavno se nije oglasila! Ko o cemu baba o ustipcima! Samo ovog puta ju je neko mnogo naljutio! Pocecemo sa samarima!? Bolje neki Bromazepamcic! "Lakse se dise"!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA