![Žurka Story, Ceca, Veljko i Anastasija Ražnatović Žurka Story, Ceca, Veljko i Anastasija Ražnatović](https://xdn.tf.rs/2014/10/08/Rodjendan-magazina-Stori-u-hotelu-Moskva-12-670x447.jpg)
CECA: Veljko se grdno prevario, rođendan neće ništa promeniti! (FOTO)
Proslava 18. rođendana sina Cece Ražnatović, Veljka, 10. decembra u hotelu "Hajat", dugo je u centru pažnje medija, a evo šta o tome kaže popularna pevačica.
- Toliko se licitira sa nekim abnormalnim ciframa, licitira se sa mojim kolegama, ne znam šta bih rekla. To je jedna porodična, privatna zabava, nešto što smo čekali 18 godina cela moja porodica i ja. Veljko posebno čeka jer misli da će mu se nešto mnogo promeniti, ali se prevario grdno, nema ništa od toga - izjavila je Ceca u emisiji "Premijera".
Na proslavi će, očekivano, biti veliki broj zvanica.
- Zaista želimo da to prođe u divnom raspoloženju, da podelimo to naše veselje sa ljudima koji su nam bitni - istakla je Ceca.
CECA: Kupiću sinu kola, ali moraće prvo mene da provoza! (FOTO)
(Telegraf.rs)
Video: Dan državnosti proslavljen u Cirihu: Generalni konzul Šaulić poslao snažnu poruku jedinstva
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Vladimir
Znate kako se kaže u Srbiji - "18-ti rođendan se slavi samo jednom u životu". Kao i svaki drugi ... Ali to je rečenica koja u ovom raspadu od zemlje opravdava sve.
Podelite komentar