Rat Plejboj zečica: Anastasija isprozivala Soraju!
Soraja Vučelić i Anastasija Buđić, starlete koje su se našle u finalu izbora za "zečicu godine" nastavile su po srpskim medijima prepucavanje oko toga koja je od njih dve zaslužila da ide na svetski izbor za Plejboj zečicu. Iako je u regionalnom izboru pobedila Soraja, Anastasija po medijima priča kako, ipak, ona putuje na Filipine.
Nakon što je Soraja izjavila da Anastasija laže i da će ona upoznati Hjua Hefnera, Anastasija joj je uzvratila udarac i otvorila novu rundu prepucavanja.
- S oduševljenjem bih prihvatila poziv da s Hjuom Hefnerom i ostalim zečicama živim u Plejboj vili. Ne zanima me šta kažu Soraja i druge devojke. Daleko sam ispred njih - ja sam igrač u Juventusu, a one su ostale u klubovima druge srpske lige - izjavila je Anastasija, te usput poručila Soraji: - U Plejboju imam karijeru o kojoj ona može samo da mašta. Ona je kao neki instant proizvod doživela bum i sebi daje više prava nego što zaslužuje - kaže Anastasija.
(Izvor: Press)
Video: Jovana priznala bez čega ne može dok je na skijanju
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Stari Voajer
ma na soraju ne bi ni bicikl u na slo n io . . ..
Podelite komentar