Vlasotince u šoku! Ivkovići su sedeli mirno na terasi, pa je Slavoljub kleštima ubio Jelicu i presudio sebi (FOTO) (VIDEO)
Bračni par Jelica (53) i Slavoljub (58) Ivković iz Vlasotinca nađeni su kasno sinoć mrtvi u dvorištu svoje vikendice.
Monstrum iz Vlasotinca iskasapio ženu kleštima, pa se obesio u šumi
Tragedija se dogodila kasno sinoć u podplaninskom selu Brezovica tri kilometra udaljeno od varoši na Vlasini. Najpre je u dvorištu nađeno telo nesrećne žene, izubijano tupim predmetom, a Slavoljubovo telo dva sata posle ponoći kako visi obešeno u šumarku 70 metara dalje, potvrđeno je Jugmediji.

Sumnja se da je muškarac najpre ubio svoju ženu, pa potom presudio i sebi.
Niko od Vlasotinačana ne zna zašto je došlo do tragedije jer su Ivkovići u javnosti delovali kao skladan bračni par.

- Imali su sve, privatni biznis, pametnu i lepu ćerku, sina, snahu i unuče, privatni biznis, lepu kuću. Delovali su srećno - priča Momir Miljković, školski prijatelj Ivkovića.
On ih je poslednji video žive dok su kod njega sedeli na terasi u Brezovici oko 10 sati i kaže da je tog dana Jelica bila ćutljiva i čudna.

- Nije bila kao pre - kaže on.
(Telegraf.rs / jugmedia.rs)
Video: Vučić: Ogromno interesovanje mladih za stambene kredite, do 15 sati 1.167 prijava
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
CcC
To je nasa Srbija.. Svakog dana sve gore i gore. Monstruozniji smo od svih terorista ovog sveta...
Podelite komentar
Kiki
Zna se sta se desava s parovima preko 40-50 god.ona hoce,on ne moze tu se javljaju svadje nekom od njih pukne film i kraj,naravno da to nije razlog da se poubijaju, ali to je trenutak!
Podelite komentar
Mitar
Pa trpeoje sve dokle je mogao ii onda puklo ii kraj price
Podelite komentar