Tošić: Ne mogu da izlazim u javnost i da kažem šta me brine u reprezentaciji (VIDEO)
Štoper Srbije Duško Tošić istakao je posle poraza od Čilea da je ekipa igrala loše, priznao je da ima mnogo lošijih stvari nego dobrih, ali i da je su tek izašli iz jakih treninga i da će do Mundijala u Rusiji sve da dođe na svoje mesto.
- Sigurno da nismo delovali kako treba, ima više lošijih stvari nego dobrih, izašli smo iz jakih treninga, sutra treba da napravimo veliku analizu i vidimo gde smo grešili. Odigrali smo prvu utakmicu posle duže vremena i verovatno nije izgledalo kako treba, ali ne treba da imamo brigu što se sad desila ova utakmica, bolje sada nego na Svetskom prvenstvu - rekao je Tošić posle poraza od Čilea.
On je rekao da igrači treba da ostanu pozitivni i poručio da će sve biti kako treba. Na pitanje šta ga konkretno brine rekao je da ne bi to iznosio javnosti, ali je rekao da tih stvari ima nekoliko.
- Ne mogu da izlazim u javnost i da kažem šta i kako. Tu je selektor da vidi gde smo grešili i da popravimo. Nemamo mnogo vremena, napravićemo dobru analizu da vidimo šta dalje. Imamo još 15 dana do prve utakmice, treba da budemo uzdržani, i vi novinari da ne preterujete sa kritikama i mislim da će to izgledati dobro - kaže Tošić koji kaže da je Srbija u drugom poluvremenu mogla da postigne gol.
- Prvo poluvreme nije bilo nešto posebno, u drugom smo mogli da damo gol, igrali smo otvoreno, iz prekida smo primili gol. Opet gledamo napred, neće taj gol da nas poremeti - dodaje Tošić.
Za saigrača iz odbrane Nikolu Milenkovića kaže da je pred njim velika karijera, te da je u prvoj utakmici zadovoljio, a o igri Srbije da će odbrambeni igrači isprobati narednih dana još nekoliko taktičkih zamisli.
VIDEO: Bane sam otišao pred srpske navijače, oni mu skandirali posle poraza
(Telegraf.rs)
Video: Nedović objasnio zašto nije slavio pobedu Zvezde sa navijačima Olimpijakosa
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
dejavu
Ovaj komentar je već milion puta dat posle razno-raznih poraza i pred bitne utakmice. Stvar je u tome da posle "detaljne analize" uvek bude još lošije! Bolje smenite selektora i da se ili mesto ustupi Italiji ili da idemo bez selektora i time kupite sebi alibi na vreme
Podelite komentar
Bgd
Čoveče, posle svakog poraza vi nešto analizirate i izvlačite pouke a svaka naredna utakmica gora od prethodne. Ne znam je li te neko obavestio da SP počinje za koji dan, molite se Bogu da Kostarika i Švajcarska budu imali loš dan a o Brazilu neću trošiti reči...
Podelite komentar
Alex
Najveća briga je što si ti u reprezentaciji!
Podelite komentar