Tražim sve tvoje, al' nestalo je... Radin bivši opevao prevaru, tekst nove pesme tera suze na oči!
Rada Manojlović i Haris Berković stavili su tačku na emotivnu vezu koja je trajala nepune dve godine, a kako su svi mediji preneli, ljubavi je došao kraj kada je popularna pevačica uhvatila svog mlađeg dečka u prevari sa njenom koleginicom.
Iako su Rada i Haris delovali kao jedan od najskladnijih mlađih parova na estradi, pogotovo što su oboje govorili kako im razlika od devet godina apsolutno ne smeta, javnost je iznenadila vest da je Rada ostavila Harisa i to tako što ga je navodno izbacila iz stana.
Rada Manojlović ispričala koji je za nju najteži trenutak u životu
Njih dvoje se ovim povodom nisu oglašavali, međutim Haris će sutra, 12. jula, objaviti pesmu "Loš" koja nosi prilično tešku emociju, a u kojoj peva o prevari. Šuška se kako je pesmu posvetio Radi, a kako glasi kompletan tekst pesme ekskluzivno pogledajte u nastavku, samo na našem portalu.
I sami procenite kome je posvećena...
LOŠ
Noću prošeta mi snovima
Bože, koliko je lijepa, al' dobro znam
Da nema je na drugoj strani kreveta
I opet uči me život
Da greške skupo plaćam
Sa njenih usana sam pio
A tvojima se vraćam
A žena je milion - svaka je tvoja kazna
Griješan sam tebi bio
A sad to skupo plaćam
Ref:
Nemoj da me pitaš da li sam te varao
Kad i sama znaš
Da sam bio loš dečko, greške pravio
Kao nikada do sad
Ne tražim od tebe da razumiješ
Jer nećeš nikada da skapiraš
Da sam te volio više od svega
To sve je bila laž
A tamo posle dva
U sobi prazna postelja
Tražim sve tvoje, al' nestalo je i znam
Da opet uči me život
Da greške skupo plaćam
Sa njenih usana sam pio
A tvojima se vraćam
A žena je milion - svaka je tvoja kazna
Griješan sam tebi bio
A sad to skupo plaćam
VIDEO: Rada Manojlović otkrila kako su joj razni ljudi upadali u kuću i hteli da je odnesu!
(Telegraf.rs)
Video: Mimi Mercedez o nastupu na PZE: "Ne znam da pevam, ni da igram, moram da vas opčinim nečim trećim"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Deki
Zene su u svakom segmentu zivota zrelije od muskaraca,Haris je jos u pubertetskom dobu a Rada spremna na osnivanje porodice,trebao se davno uozbiljiti ako je vec hteo ozbiljnu vezu.
Podelite komentar
miki
Pred tolko srba ona nasla janjicara!
Podelite komentar
pepi
Evo suza suzu stize
Podelite komentar