Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Marko
Pa da li je realno da pored brojanja lozinaka oni i javno objavljuju statisktike? Prvo, kako mogu dolaziti do tih podataka a da se sve lozinke ne cuvaju na istom mestu, bez ekripcije? To znaci svaki sajt, od najobicnijih oglasa do drzavnih institucija svih drzava na svetu, koji imaju najvisi (kvazi) stepen zastite podataka, u stvari su centralizovani na jednom mestu? Ili dostavljaju sifre korisnika nekoj agenciji koja se bavi statistikom??? Bas bi voleo da znam kako dolaze do tih "ekriptovanih" podataka... I posle se neko pita zasto danas ne poverenje je broj jedan osecaj koji dozivljavamo? Kakva ljubav, kakav strah, samo ne poverenje i ogorcenost!
🤔
Kako nam je šifra zaštićena kada oni znaju koja je najčešće korišćena?!
Dzoni
123456 je najjaca sifra.