Pritisak EU na tehnološke gigante: Regulacija bez presedana već od naredne godine?
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
dejan
nije uopste cudno da se amerika buni za tako nesto .... problem je sto ljudi to smatraju dobrobitom zlatnim standardom mnogi lakom zaradom .... svi do jednog uzivaju u socijalizaciji i povezanosti ..... a ne shvataju da taj jedan uzor je uspeo na racun stotine ....i ne samo tehnoloske trebalo bi ukinuti sve gigante .... slobodna utakmica koja je bila napredak u odnosu na nerad dok je sve bilo drzavno pretvorila se u unistenje mnogih .... usled neobuzdane ambicije neki su dobili premnogo a neki propali skroz .... i to je prosta matematika ne mogu svi uspeti cak zapravo ako pojedes oba kolaca onaj do tebe nema ni jedan ... a zamisli kad pojedes 10 kolaca ... mnogo gladnih bude .... a to niko mnije hteo niti zeli .... pa koliko vam onda znaci vase druzenje i socijalizacija