Otkrivamo vozila sa najčešće vraćenom kilometražom: Dominacija premijum nemačkih automobila
≫
Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?
Locust
Kad god vraćam kilometražu, vlasnici mi uvek kažu da stavim izmedju 170.000 i 180.000 km, nebitno da li je auto star 4 ili 24 godine. Naš narod to voli, do sada sam vratio barem na 700 automobila ove godine, prošle da ne pričam. 20 evra usluga, sve se završi za 10 minuta, i svi zadovoljni. Imam plac na ulazu u Srbiju i razbijam se od posla.
Podelite komentar
Hmm
@Locust
Samo neka kaplje ziv bio
Podelite komentar
Seboljub
Ljudi km se vracaju i u Njemackoj... Ima Auto kuca od 70 80 vozila na stanju svako preselo oko 180.000.... Pa kako? Znaci prvo je Zapad osmislio uredjaj za vracanje km pa smo ga onda mi nabavili... Lijep pozdrav svima
Podelite komentar
A. P
Ja imam 74 godine, kod mene nemogu godine dase umanje, toje bioloski proces , nije vazna kilometraza, vazna je godina proizvodnje.
Podelite komentar
Map
U Srbije nema ni jedan da je uvezen za prodaju a da mu nije vracena kilometraza i to izmedju 100 i 200 hiljada km
Podelite komentar
Durlanac
@Map
Zato što u Srbiji neće niko kupiti auto ni sa 200.000km a zamisli tek sa 300.000 i kusur.!?
Podelite komentar
Bg.
Ja ovom mom automobili za 20€ skinuo 90. 000 km pa ga opet nece niko. Bar mi je sad lakse kad gledam prvu brojku 2 .
Podelite komentar