Alisa platila jagodu 2.000 dinara i izazvala haos, komentari samo pljušte: "Ovo je sramotno"
Influenserka Alisa Antoci (21) objavila je snimak koji je izazvao haos na TikToku i u kratkom roku “pokupio” preko 19,8 miliona pregleda.
Razlog? Devojka je u Los Anđelesu, tačnije u jednoj ekskluzivnoj prodavnici, kupila jagodu za 19 dolara (2.125 dinara), a onda je probala pred kamerom.
Poreklom iz Japana
Reč je o sorti poreklom iz japanskog Kjota koja je vrlo popularna u svetu i važi za jednu od najboljih.
“Ovo je organski uzgajana jagoda”, kazala je Alisa, a zatim je izvadila iz plastične ambalaže i zagrizla.
Prema njenoj reakciji, voćka je bila veoma ukusna, prenosi NDTV.
“Vau, totalno ludo! Najbolja jagoda koju sam probala. Moraću da je pojedem do kraja”, dodala je.
Nakon objave snimka oglasili su se brojni TikTok korisnici, koji su kritikovali mladu influenserku.
Lavina komentara
“Da platite 19 dolara za jagodu? Obećavam vam da ima ukus obične jagode. To je placebo”, napisala je jedna osoba, a druga se nadovezala: “Da sam toliko platio jednu jagodu, plakao bi ceo snimak”.
Mnogi su kritikovali, pa i ismevali Alisu, jer je potrošila toliko novca za voćku.
“Ovo je sramotno”, “Prestani da normalizuješ trošenje 19 dolara na jednu jagodu”, “Nema nade za naše društvo”, “Potpuno apsurdno”, glasile su neke od poruka.
Inače, prodavnicu u kojoj je jagoda kupljena često posećuju poznate ličnosti, poput Džastina Bibera, Bruklina Bekama i sestara Kardašijan.
(Telegraf.rs)