Video je šta stranci rade na skijalištu i doslovno eksplodirao od besa: "Ako je takneš, udariću te"

S. K.
Vreme čitanja: oko 1 min.

Na mrežama kruži snimak s jednog skijališta, na kojem je zabeležena reakcija ljutitog Japanca koji je primetio turistkinju iz Australije da puši.

Čovek je doslovno eksplodirao od besa kad je shvatio da drži cigaretu u ruci, a kamera je zabeležila svaku izgovorenu reč na ski-stazi, prenosi Proto Thema.

"Oprosti, nisam znala"

“Ne pušite, to nije pristojno”, povikao je Japanac na goste u njegovoj zemlji. Iako se zbunjena žena odmah izvinila, nije odustao:

“Izvini? Kakvo izvinjenje?“, a žena je uzvratila: “Oprosti, nisam znala. Nemoj vikati”.

Tada se umešao njen partner i rekao: “Ne viči na nju, nije znala”.

Međutim, Japanac nije bio zadovoljan odgovorom: “Nije znala?”, rekao je, a Australijanac je uzvratio: “Ne, prvi put je ovde”.

Nije bilo posledica

Situacija je eskalirala kada je Japanac nazvao turiste “ser*****”, a žena mu je odgovorila: “J*** se ludo”.

Tada je krenuo napred, a njen partner mu je ozbiljnim tonom poručio: “Ako je takneš, udariću te. Tako se ne razgovara sa ženom”.

Incident je okončan bez posledica, a treba reći da je pušenje zabranjeno na većini javnih mesta u Japanu, dok je u zatvorenom obično dozvoljeno u posebno određenim prostorijama.

(Telegraf.rs)