ANIN SELFI IZ DUBROVNIKA ZAPALIO DRUŠTVENE MREŽE: Oduševio ljude širom sveta (FOTO)
Fotografiju je napravila Ana Gabrijela, koja sebe opisuje kao foto-blogerku u oblasti digitalnih medija, a najdraži hobi joj je obilazak različitih destinacija širom sveta
Ana Gabrijela je napravila jedan selfi tokom svog boravka u Dubrovniku koji je bukvalno zapalio društvene mreže i za jako kratko vreme prikupio 25.000 lajkova na Instagramu. Ona je zabeležila svoj skok u vodu na plaži Porporeli i izvazvala veliko interesovanje javnosti.
Preporučujemo
PRETUČENI TINEJDŽERI MUSLIMANI ISPRED DŽAMIJE: Napadač ih šutirao i udarao na ulici! (VIDEO)
VELIKI KORAK ZA ČOVEČANSTVO: Sonda Džuno ušla u orbitu Jupitera (FOTO) (VIDEO)
PIJE HORMON RASTA DA BI BILA LEPŠA: Porodila sam se tri puta, a izgledam sve bolje!
U pitanju je devojka koja sebe opisuje kao foto-blogerku u oblasti digitalnih medija, a najdraži hobi joj je obilazak različitih destinacija širom sveta.
- Zaključila sam da je život prekratak da bih pila limunadu u vlastitom dvorištu - stoji u opisu.
Inače, Ana je sa Novog Zelanda, ali trenutno živi u Londonu. Na njenom Instagram profilu često se mogu videti fotografije iz Splita, Visa, Dubrovnika, ali i ostalih delova sveta.
(Telegraf.rs)