Panika u Berlinu: Preteća pisma sa belim prahom poslata ambasadama SAD i Izraela
0
0
Osumnjičeni je poznat vlastima i u pitanju je osoba, koja je poslala slična pisma dvema ambasadama u julu ove godine
Nemačka policija saopštila je danas da je nekoliko pretećih pisama, u kojima se nalazio beli prah, poslato ambasadama SAD i Izraela u Berlinu.
Kako navodi AP, utvrđeno je da beli prah nije štetan, odnosno da je reč o deterdžentu za pranje, prenosi AP.
Preporučujemo
Kakva je sudbina Ukrajinske pravoslavne crkve? Oglasio se Vaseljenski patrijarh i uputio poruku koja se neće svideti Rusima
Japan pogodio najjači tajfun u poslednjih 25 godina: Tanker se zabio u most, a poplavljen je i aerodrom (FOTO) (VIDEO)
Portparol policije Martin Halveg rekao je da su pisma poslata obema ambasadama 22. avgusta, a da je ambasada SAD primila i pismo 30. avgusta ove godine.
Halveg je rekao je osumnjičeni poznat vlastima i da je u pitanju osoba, koja je poslala slična pisma dvema ambasadama u julu ove godine.
(Telegraf.rs/Tanjug)