Sunčan dan je pred nama: Evo kakvo nas vreme očekuje u Srbiji
2
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Tanjug/Jaroslav Pap
U Srbiji u četvrtak ujutro vedro i mraz, u nizijama i kotlinama i magla. Tokom dana biće sunčano i relativno toplo. Samo se u pojedinim nizijama magla očekuje veći deo dana, pre svega na severu Vojvodine.
Duvaće slab do umeren južni i jugozapadni vetar. Jutarnja temperatura od -5 do 0, na Pešteru do -12°C, maksimalna dnevna od 8 do 15 stepeni, u predelima sa maglom hladnije.
Preporučujemo
Prva polovina januara doneće 15°C, ali i dva ledena talasa sa snegom i temperaturom do minus 15: Evo i kada
Jezivi prizori guste magle na putu Baroševac - Vreoci: Muškarac snimio vožnju od koje se ledi krv
U Beogradu u četvrtak sunčano i relativno toplo, samo se u nižim delovima grada očekuje duže zadržavanje magle. Duvaće slab do umeren južni i jugozapadni vetar. Jutarnja temperatura od -2 do 0°C, maksimalna dnevna 10°C.
(Telegraf.rs)