Zapalio se podzemni kontejner u centru Ivanjice: Za sve kriva nepažnja građana
2
0

Đ. Đ.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Brzom intervencijom sprečeno je da posuda za odlaganje smeća potpuno izgori
Foto: Rina
U centru Ivanjice došlo je do manjeg incidenta kada se usled ljudske nepažnje zapalio podzmeni kontejner. Na lice mesta odmah je upućena vatrogasna ekipa.
- Brzom intervencijom sprečeno je da posuda za odlaganje smeća potpuno izgori, ali je pričinjena veća materijalna šteta. Ovo nije prvi pit da se ovako nešto dodgadja, prošle sedmice vatrogasci su morali na nekoliko lokacija da gase vatru u kontejneru, kaže jedan od očevidaca.
Preporučujemo
Telegraf u Rumi: Prvi snimci i slike sa mesta gde je iskliznuo vagon sa fosfornom kiselinom
Postavljene kamere na ključnim saobraćajnicama u ovom gradu: Policija automatski beleži svaki prekršaj
Snimci sa obližnjih sigurnosnih kamera će biti pregledani, na osnovu čega će biti pronađeno lice koje je bacilo zapaljivi otpad u podzmeni kontejner i kako kažu u JKP Ivanjica, moraće da plati novčanu kaznu.
(Telegraf.rs)