Na granicama nema zadržavanja, ali se na putevima očekuje pojačan saobraćaj pred početak školske godine
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Zadržavanja na teretnim terminalima graničnih prelaza su najduža na Batrovcima, na izlazu iz Srbije, gde kamioni čekaju pet sati, dok teretnjaci na prelazu Šid, na izlazu, čekaju 120 minuta, a jedan sat na Kelebiji
Printskrin: AMSS
Poslednji dan avgusta proteći će u znaku pojačanog saobraćaja u Srbiji kako zbog povratka u zemlju pred sutrašnji početak školske godine, kao i zbog zbog prolaska kroz našu zemlju do željene destinacije, izveštava jutros Auto-moto savez Srbije.
Na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila, a prema informacijama Uprave granične policije dobijenim u 5,15 časova, nema ni zadržavanja na putničkim terminalima graničnih prelaza, osim na Gradini, gde se na ulazu u Srbiju čeka 60 minuta.
Zadržavanja na teretnim terminalima graničnih prelaza su najduža na Batrovcima, na izlazu iz Srbije, gde kamioni čekaju pet sati, dok teretnjaci na prelazu Šid, na izlazu, čekaju 120 minuta, a jedan sat na Kelebiji.
(Telegraf.rs)