JEMELJANOV: Rusija neće priznati rezultate izbora na Kosovu
0
5
Pravedna Rusija će istaći predlog projekta rezolucije koji osuđuje održavanje nelegitimnih izbora u pokrajini, rekao je Mihail Jemeljanov i dodao da kada se Srbi bore za teritorijalni integritet zemlje, bore se i za Rusiju
Rusija neće priznati rezultate lokalnih izbora na Kosovu, jer Republika Kosovo ne postoji, rekao je na susretu s predstavnicima privremene skupštine autonomne pokrajine Kosovo i Metohija zamenik rukovodioca frakcije Pravedna Rusija u Državnoj dumi Mihail Jemeljanov.
Preporučujemo
"Voda Vrnjci" demantuje optužbe Rusa
Zaplenjeno više od 300 srebrnih predmeta na Gradini (FOTO)
Prema njegovim rečima, na sednici Dume koja će biti održana 12. novembra, Pravedna Rusija će istaći predlog projekta rezolucije koji osuđuje održavanje nelegitimnih izbora u pokrajini, preneo je "Glas Rusije".
Patriotske snage RF shvataju da kada se Srbi bore za teritorijalni integritet zemlje, bore se i za Rusiju, rekao je Jemeljanov.
(Telegraf.rs / Tanjug)