Dačić: SPS je prihvatila Vučićev poziv da učestvuje na velikom narodnom skupu i saboru
0
1

J. P.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Marko Jovanović
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da je SPS prihvatila poziv Predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića da učestvuje na velikom narodnom skupu i saboru u subotu, 12.aprila, u Beogradu i pozvao sve članove, simpatizere i glasače izborne liste SPS, Jedinstvene Srbije i Zelenih Srbije.
“Prihvatamo poziv Predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića i pozivam sve članove, simpatizere i glasače naše izborne liste Socijalističke partije Srbije, Jedinstvene Srbije i Zelenih Srbije da učestvuju na velikom narodnom skupu i saboru u subotu, 12.aprila, u Beogradu.
Preporučujemo
Srbi sa Kosova i Metohije treći dan pešače: Napreduju ka Preljini, oko podneva u Čačku
Nova vlada će biti ograničenog mandata: Đuro Macut suočava se sa dva problema
Srbija je iznad svega i zato pokažimo svima snagu zajedništva u odbrani nacionalnih i državnih interesa.” izjavio je ministar Dačić.
(Telegraf.rs)