Vučić stigao vozom u Sremsku Mitrovicu, skup od 17 časova
Vučić stigao vozom u Sremsku Mitrovicu, skup od 17.00 časova
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je vozom u Sremsku Mitrovicu, gde će od 17.00 časova biti održan skup povodom Dana državnosti Srbije "Srećemo se na Sretenje".
Vučić je krenuo u 15.00 časova iz Beograda, sa stanice "Prokop", a u vozu sa njim bili su i ministar Siniša Mali, novinari i veliki broj mladih.
Tokom vožnje od sat i 10 minuta, Vučić je razgovarao sa novinarima i građanima, a slavilo se i uz muziku.
Usput su videli i građane koji su ih pozdravljali, a koji nisu uspeli da odu u Sremsku Mitrovicu, jer iz Novog Sada vozovi nisu išli.
Jedna od građanki upitala je za program za subvencije mladih majki za stanove, a ministar Mali je kazao da taj program traje neprekidno već dve godine i da se ne staje sa njim.
Predsednik je tokom vožnje dobio i informaciju da je u Kragujevcu na protestu koji su organizovali studenti u blokadi prisutno najviše 25.000 ljudi u različitim intervalima.
(Telegraf.rs/Tanjug)