Putinova poseta Beogradu? Bez komentara: Reakcija šefa Delegacije EU u Srbiji
3
2
Mi samo govorimo o izazovima koji su pred Srbijom, kako da ih rešava i da moraju biti u skladu sa sporazumima koje ima sa EU - dodao je Fabrici
Šef Delegacije EU u Srbiji Sem Fabrici izjavio je da danas da nije na njemu da komentariše posetu predsednika Rusije Vladimira Putina Srbiji i skup koji je priređen ispred Hrama Svetog Save.
- Nije naše da komentarišemo posete predsednika trećih zemalja već samo članica EU - rekao je Fabrici novinarima u Skupštini Srbije.
Preporučujemo
Zašto Putin nije održao govor pred okupljenim građanima?
Otkriveno koliko su novca spremili Albanci za odbranu optuženih terorista OVK pred Specijalnim sudom
On je kazao da se bavi pristupanjem Srbije EU, a ne time da komentariše kako je Putin dočekan.
- Mi samo govorimo o izazovima koji su pred Srbijom, kako da ih rešava i da moraju biti u skladu sa sporazumima koje ima sa EU - dodao je Fabrici.
(Telegraf.rs/Beta)