Tuča u kafiću u Pljevljima, sevao i nož: Policija uhapsila dvojicu muškaraca

M. M.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto-ilustracija: SAVO PRELEVIC / AFP / Profimedia

Policija je u Pljevljima procesuirala dve osobe osumnjičene da su učestvovale u tuči u jednom ugostiteljskom objektu u tom gradu. Kako su naveli u saopštenju, jedan od učesnika je tokom tuče u ruci držao nož, dok ga je drugi učesnik udario stolicom, nanevši mu povrede.

- Preduzimajući dalje mere i radnje na identifikaciji i procesuiranju učesnika događaja, policijski službenici su prikupili obaveštenje od N.Ć. (53), koji važi za operativno interesantno lice, a kod kojeg je pregledom pronađena tesarska sekirica i nož dužine sečiva oko 10 cm, i za kojeg je kasnije testiranjem utvrđeno prisustvo alkohola u organizmu od 1,26 g/kg. On je od strane policijskih službenika odveden u zdravstvenu ustanovu radi pregleda zbog uočene povrede u predelu ruke, nakon čega mu je u izveštaju konstatovana laka telesna povreda - navodi se u saopštenju Uprave policije.

Takođe, zbog sumnje da je stolicom naneo povrede N.Ć., prikupljeno je obaveštenje i od D.Š. (68).

Protiv N.Ć. je podneta krivična prijava zbog sumnje da je počinio krivično delo ugrožavanje opasnim oruđem pri tuči i svađi, dok je protiv D.Š. podneta krivična prijava zbog sumnje da je izvršio krivično delo laka telesna povreda.

(Telegraf.rs)