"Bila je udovica skoro 30 godina, to nije njen muž" Komšije otkrile nove detalje nakon smrti Esme iz Tutina
Komšije nesrećne Esme Tiganj (64) iz Tutina potreseni su nakon vesti da je njihova komšinica nađena mrtva pored starog puta između dva sela u blizini Novog Pazara. Međutim, najviše ih je zaprepastila vest o hapšenju njenog progonitelja.
"Esma je bila udovica već sigurno 30 godina. Koliko znamo nije se udavala posle toga, a taj čovek koji je sada uhapšen i za koga se sumnja da ju je ubio, u poslednje vreme je proganjao Esmu! Viđali smo ga ovde ranije, pretpostavljali smo da je možda ranije bila s njim u nekoj emotivnoj vezi, ali je verovatno jadna žena posle svega pokušavala da se spase od njega", kaže komšinica za Kurir.
Telo Esme nađeno je tri dana od dana prijave nestanka i to na starom putu između dva sela u blizini Novog Pazara. Bilo je prekriveno lišćem, a zbog sumnje da je usmrtio Esmu policija je privela osumnjičenog Ahmedina P.
Prema rečima komšija, Ahmedin je umeo da maltretira Esmu i kako kažu, bio je i očekivan ovakav ishod.
"Ne postoje reči kojima bih opisala ovu tragediju! Esma je bila divna žena, puna pozitivne energije i uvek nasmejana, ali trpela je očigledno strašnu torturu. Nije ni čudo što je na kraju došlo do nečega ovakvog, strašno", dodali su.
(Telegraf.rs/Kurir)