Marko iznajmio kuću kod Sopota za proslavu, a doživeo horor: Upali su maskirani, tukli sve palicama, a onda...

Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto-kolaž: Mateja Beljan

Marko M. (30) iz Beograda nalazi se na Vojno-medicinskoj akademiji u stabilnom stanju posle ranjavanja i tuče u kući nadomak Sopota, saznaje "Telegraf.rs".

Osim njega u bolnicu primljena su još trojica mladića kojima su lekari konstatovali lake telesne povrede na telu.

Nezvanično, Marko je kuću iznajmio za proslavu i pozvao svoje prijatelje. Juče četiri sata nakon ponoći u objekat je uletelo oko 20 maskiranih muškaraca.

- Oni su u rukama imali letve, palice i čekiće. Bez rasprave su počeli da udaraju goste, a u jednom trenutku jedan od napadača je izvadio pištolj i upucao Marka. Njega je u bolnicu dovezla devojka. Na VMA-a primljena su još trojica mladića koji su zadobili povrede u tuči. Svedoci tvrde da su bila maskirani i da je u kuću ušlo čak 20 nasilnika - kaže naš sagovornik blizak istrazi.

O slučaju je obavešteno nadležno tužilaštvo.

Istraga je u toku.

Kako "Telegarf.rs" saznaje, policija je uzela snimak sa kamera koje se nalaze na objektu.

Marko je, kako smo juče objavili, upucan u butinu, ali ima povrede po telu prilikom tuče.

- Na VMA su primljeni još N. J. (32), M.M. (19) i R.M. (42), ali su nakon ukazane pomoći pušteni na kućno lečenje. Oni će biti ispitani na okolnosti povređivanja- dodaje naš izvor.

Uskoro opširnije...

(Telegraf.rs)