Pakao na auto-putu Miloš Veliki: Zapalio se BMW, vatra se širi a drugi vozači prolaze kroz plamen!
87
2
E. H.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto:RINA
Tokom popodnevnih sati na auto-putu Miloš Veliki u smeru od Čačka ka Beogradu u mestu Ručiči, došlo je do incidenta kada se zapalio automobil marke bmw. Vozač je auto koji se pretvorio u buktinju parkirao u zaustavnoj traci.
Preporučujemo
Ovo ni saobraćajci nisu videli ! Kod Čačka sve obilazio NA PUNU, sa skoro 2 PROMILA! A onda sledi ŠOK! (VIDEO)
"Neki smradovi me dirali, oko za oko, zub za zub" Goran iz Vrbasa objavio poruku, 3 dana kasnije surovo ubijen
- Ogroman je plamen, guta ceo automobil. Plamen se širi i na auto-put, ali to ostale vozače ne sprečava da jure i prelaze preko vatre. Niko od vozača nije stao da vidi da li može da pomogne vozaču. Čekaju se vatrogasci, kaže za RINU jedan od očevidaca.
Foto:RINA
Očekuje se dolazak vatrogasnih ekipa, postoji mogućnost da se požar ukoliko se brzo ne lokalizuje proširi na veći deo puta.
Deonica je sada zatvorena za saobraćaj, stvara se kolona.
(Telegraf.rs)