Čačanin (27) ukrao novac iz pošte u Obrenovcu: Tokom pljačke radnicima pretio nožem, a sad pronađen deo plena
2
2

A. G.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Pretresom stana osumnjičenog, pronađen je deo novca za koji se sumnja da proističe iz ovog krivičnog dela
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su N. S. (27) iz Šapca zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo razbojništvo, u pošti kod Obrenovca. Osumnjičeni je, 2. avgusta, uz pretnju nožem, iz objekta Pošte uzeo veću količinu novca.
Preporučujemo
Lažno se predstavljao, pa krao novac iz kutija za humanitarnu pomoć: Pao lopov iz Kragujevca
Iznajmio automobil, pa ga nije vratio, rekao da su mu ga ukrali u Albaniji: Uhapšen državljanin Švajcarske
Pretresom stana osumnjičenog, pronađen je deo novca za koji se sumnja da proističe iz ovog krivičnog dela. Takođe, pronađen je i automobil koji je, kako se sumnja, N. S. koristio prilikom izvršenja razbojništva.
Određeno mu je zadržavanje do 48 sati, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti sproveden u Osnovno javno tužilaštvo u Obrenovcu.
(Telegraf.rs)