Kamenom razbio prozor kombija i odneo robu kod kineskog TC: Određen pritvor za lopova
1
0
![J. V.](https://xdn.tf.rs/default/avatar-30.jpg)
J. V.
Vreme čitanja: oko 1 min.
U prisustvu branioca, danas je saslušan P. M. (41), osumnjičen da je kamenom razbio prozor kombija koji je bio parkiran u blizini kineskog tržnog centra
Foto: Telegraf
U prostorijama Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, u prisustvu branioca, danas je saslušan P. M. (41) zbog sumnje da je 20. marta 2024. godine na Novom Beogradu, izvršio krivično delo teška krađa, saopštilo je ovo tužilaštvo.
On je osumnjičen da je kamenom razbio prozor kombija koji je bio parkiran u blizini kineskog tržnog centra, te je iz unutrašnjosti vozila uzeo više zatvorenih kartonskih kutija u kojima su se nalazili kuhinjski dodaci čija vrednost prelazi 14.000 dinara.
Preporučujemo
Umro motociklista Aleksandar iz Beograda: 7 dana se borio za život posle teške nesreće u Džordža Vašingtona
Uprava za izvršenje krivičnih sankcija o ubistvu zatvorenika: Sedmoro pod istragom, ovo je procedura
Treći osnovni sud u Beogradu je na predlog Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu osumnjičenom odredio pritvor u trajanju od 30 dana.
(Telegraf.rs)