Horor u Nišu: Otac i sin uhapšeni zbog sumnje da su u podrumu izboli kuma nasmrt
246
1
Vreme čitanja: oko 1 min.
Policija je obavila uviđaj, pri čemu je u prostoriji gde se nalazilo telo pronađen nož sa tragovima krvi kojim je najverovatnije ubistvo izvršeno
Foto-ilustracija: Telegraf, Shutterstock
M.G. (62) i njegov sin M.M. (41) iz Niša uhapšeni su zbog sumnje da su ubili svog kuma A.D. (46) u kući u centru Niša, saopšteno je za Telegraf.
Leš A. P. nađen je u podrumu u kojem su sva trojica živeli zajedno. Dojava o ubistvu bila je u 23:30 časova.
Preporučujemo
Mladić koji je poginuo dok je menjao gumu biće sahranjen u subotu na Orlovači: Istraga tragedije u Rakovici
Pijan pretio ubistvom bivšoj devojci i njenoj majci, pa hteo da provali u stan: Uhapšen nasilnik sa Čukarice
Policija je obavila uviđaj, pri čemu je u prostoriji gde se nalazilo telo pronađen nož sa tragovima krvi kojim je najverovatnije ubistvo izvršeno, a uočeno je da bilo brisanja krvi kako sa pokojnikovog tela tako i poda.
Naložena je obdukcija.
Video: Ćerka ubijene Marine u masakru brata i sestre kod Paraćina: Majku su mi zaklali
(Telegraf.rs)