Horor u Subotici: Za 16 sati pronađena dva mrtva muškarca, jednog rastrgli psi, drugi pronađen mrtav u dvorištu
16
8
Prvo telo otkriveno na livadi u blizini stadiona FK "Spartak", a drugo u Ulici Zrinjskog i Frankopana
Na livadi u blizini stadiona FK "Spartak" u Subotici u sredu oko 17 časova pronađen je mrtav za sada neidentifikovan muškarac.
Šta se dešava sa decom? Tinejdžerka (17) iz Subotice htela da se ubije žiletom
Preporučujemo
Komšije leskovačkog oca iz pakla u šoku: Miroslav je obožavao sina, nemoguće da je hteo da ga ubije (FOTO)
Pao kolekcionar besnih automobila u Beogradu: Policajci se frapirali kada su ušli u njegovu garažu, momentalno su ga oborili na zemlju! (VIDEO)
Na telu nedostaje tkivo na više mesta i leva noga, jer su ga najverovatnije napali psi lutalice. Obdukcijom biće utvrđen uzrok smrti i identitet čoveka.
Drugo telo otkriveno je u četvrtak ujutru u dvorištu kuće u Ulici Zrinjskog i Frankopana. Tamo je sa povredama glave zatečen mrtav Stipan D. (57). On nije vlasnik kuće ispred koje je pronađen. Urađen je uviđaj i telo je odneto na obdukciju.
(Telegraf.rs/ Pink.rs/ Foto: ilustracija)