Nemojte ovde da čekate autobus: Ukida se stajalište kod Savskog trga
0
0

M. B.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Shutterstock
Tokom izvođenja radova na rekonstrukciji zgrade Pošte u Savskoj ulici doći će do promena u radu linija javnog prevoza u periodu od 20. decembra 2024. godine do 31. marta 2025. godine, najavili su danas iz Sekretarijata za javni prevoz.
Tokom izvođenja radova doći će do zauzeća krajnje desne saobraćajne trake u smeru ka Sajmu, na delu od objekta pošte do zone autobuskog stajališta „Savski trg (Savska)”. Vozila javnog prevoza će se u zoni radova kretati preostalom slobodnom širinom kolovoza (leva saobraćajna traka).
Preporučujemo
Stoji bus i cela kolona, svi čekaju da on završi tuču: Momak napao ljude u kolima, udara pesnicom po limariji
"Ovo ne postoji ni u Parizu!" Influenserka na putu od Portugalije do Kine u Beogradu pronašla najčudnije mesto
Tokom izvođenja radova privremeno se ukida autobusko stajalište „Savski trg (Savska)” za linije na brojevima 36, 51, 511 i 601, u smeru ka Sajmu, ističe se i saopštenju.
(Telegraf.rs)