Drama u Glavnoj pošti u Beogradu: Muškarac stajao u redu i pao pokošen, prestao je da diše! Ni posle reanimacije od sat vremena nije mu bilo pomoći
0
2
Hitna pomoć je poziv primila u 16:07 časova
Hitna pomoć primila je alarmantan poziv nekoliko minuta posle 16 časova, kada je prijavljeno da je muškarac bez svesti u pošti u Savskoj ulici broj 2, saznaje Telegraf.
Kako je javljeno, muškarac je izgubio svest i pao. Ne diše, pa je prisutnima savetovano da započnu veštačko disanje i masaži srca dok ekipa ne stigne na lice mesta.
Preporučujemo
Pukla sezona na Adi! Vlasnici i konobari uglas: Ovo je katastrofa, vreme je očajno, ubiše nas i silni akva-parkovi koji se otvaraju
Nazivali su ga - alavi direktor, a sada je prof. dr Đuro Đurović odgovorio na sve napade sa kojima se suočava svakodnevno, od plate do nepotizma (FOTO)
Ekipa je odjurila ka Glavnoj pošti kako bi muškarcu ukazala pomoć.
Kako je za Telegraf rekao Mirko Lutovac, portparol Hitne pomoći, poziv je primljen u 16:07 časova da se muškarac, star oko 50 godina, u pošti samo srušio. Ekipa Hitne pomoći je reanimirala čoveka oko 60 minuta, ali mu, nažalost, nije bilo pomoći.
VIDEO: Leš muškarca u Ustaničkoj ulici u Beogradu
(Telegraf.rs)