Beograd na vodi počinje da se gradi u aprilu 2015. godine!
0
1
- Beograd na vodi počeće da se gradi u aprilu, najkasnije maju sledeće godine - kaže predsednik Vlade Srbije
Beograd na vodi počeće da se gradi u aprilu, najkasnije maju sledeće godine, a prvi deo čišćenja i priprema za taj posao svojim novcem pokriće šeik Muhamed bin Zajed, rekao je premijer Aleksandar Vučić.
Preporučujemo
PUTIN U SRBIJU SLEĆE ZLATNIM AVIONOM: Unutrašnjost prekrivena draguljima, svilom i skupocenom kožom!
DSS DOBIO LIDERA: Sanda Rašković Ivić oduvala Aligrudića i sela u Koštuničinu fotelju!
Vučić je gostujući na TV Pink rekao da je do sada uklonjeno 70 objekata, 13,9 km pruge i da će za pripremu i rašcišćavanje terena za izgradnju prve faze biti potrebno oko 140 miliona dolara.
Kako je rekao, šeiku Mohamedu bin Zajedu je pričao o tome da u projekt Beograd na vodi "niko ne veruje", na šta je šeik rekao da će svojim novcem pokriti te radove.
Već 2015. videće se ozbiljnost tih radova, a 2017. biće završena kula.
(Telegraf.rs)