Podgoričanin izvršio 5 pljački za samo 10 dana

Kako se navodi, P.R. je osumnjičen da je od 2. do 12. januara opljačkao tri sportske kladionice i dve prodavnice u Podgorici, iz kojih je ukupno odneo oko dve hiljade evra. P.R. je uhapšen i uz krivičnu prijavu, predat nadležnom državnom tužiocu

Crnogorska policija saopštila je danas da je uhapsila P.R. (25) iz Podgorice, koji je osumnjičen za više pljački kladionica i prodavnica u glavnom gradu Cne Gore.

Kako se navodi, P.R. je osumnjičen da je od 2. do 12. januara opljačkao tri sportske kladionice i dve prodavnice u Podgorici, iz kojih je ukupno odneo oko dve hiljade evra.

P.R. je, koje sa saopštila policija, sve pljačke izvršio na identičan način - naoružan startnim pištoljem i sa kapuljačom na glavi u večernjim satima je ulazio kladionice i prodavnice iz uz pretnje otuđivao novac.

-Nakon hapšenja, P.R. je, uz krivičnu prijavu, predat nadležnom državnom tužiocu na dalju nadležnost - navela je crnogorska policija.

(Telegraf.rs / Tanjug)