Bivši fudbaler Crvene zvede učestvovao u lančanom sudaru!
0
2
U sudaru tri automobila na državnom putu drugog reda u mestu Dupci na teritoriji Kruševca tesko je povređena Minja Bunjevčević, ćerka bivšeg sportskog direktora Crvene zvezde Gorana Bunjevčevića
U sudaru tri automobila na državnom putu drugog reda u mestu Dupci na teritoriji Kruševca tesko je povređena Minja Bunjevčević, ćerka bivšeg fudbalera i sportskog direktora Crvene zvezde Gorana Bunjevčevića.
Preporučujemo
Demokrate o Đilasu - do sada 25 odbora za odlazak lidera!
HITLER O SRBIMA: Šta je vođa Trećeg Rajha mislio i govorio o nama (FOTO)
Saobraćajnu nesreću izazvala je Ana Đekic, koja je vozila ševrolet beogradskih tablica, a u tom vozilu bio je i njen sin.
Bivši as Crvene zvezde bio je za volanom Toyote, beogradskih tablica, a u udesu je učestvovala još jedna tojota koju je vozio Vladimir Novotni.
To vozilo naknadno je naletelo na automobil Đekićeve. Saobraćajni uviđaj je u toku, a daljom istragom bice utvrdjene sve okolnosti ove nesreće.
(E. T.)