Nemački kanibal zvao žrtve na rošilj, pa ih ubijao i jeo!

Ljudožder je već početkom novembra izvršio ubistvo, a zatim leš raskomadao i zakopao na svom imanju. Dvojica aktera su se upoznali na forumu, gde je žrtva tražila nekog ko će da ga ubije

Nemački istražni organi su uhapsili Detlefa G., policajca Pokrajinske kriminalističke službe (LKA) u Drezdenu, zbog sumnji da je svog partnera (59) ubio i raskomadao, a možda pojedine delove tela i pojeo, preneli su nemački mediji.

Najnovija saznanja policije ističe da su se Detlef G. i njegova žrtva sastali, otišli u kuću policajca u Drezdenu, gde on ima i hotel. Detlef G. je muškarcu zabio nož u grlo i raskomadao ga, a sve je bilo "u skladu sa željama žrtve".

Osumnjičeni je radio u Kriminalističko-tehničkom institutu LKA kao analitičar rukopisa, pre više godina se razveo od svoje žene i u međuvremenu živeo sa jednim mladićem, ali ga taj odnos, izgleda, nije činio zadovoljnim. Detlef G. i muškarac, koga je ubio, upoznali su se na kanibalskom forumu, na kojem je registrovano oko 3000 korisnika. Radi se o zajednici nemačkih kanibala, gde se registruju i ljudi koji žele da sami budu pojedeni, dok drugi maštaju o tome da jedu druge ljude.

Kako danas tabliod "Bild" u krugovima istrage saznaje, LKA policajac je već početkom novembra izgleda izvršio ubistvo, doživeo svoje seksualne fantazije, a zatim leš raskomadao i zakopao na svom imanju. Pošto je žrtva prijavljena kao nestala, policija je krenula u akciju i tkrila delove tela, ali ne sve. Istraga je još mu toku i strahuje se da bi još tela moglo da bude pronađeno.

(Telegraf.rs / Izvor: welt.de)