MEKSIKO: Nestao avion sa najmanje 14 putnika
0
0
Pilot letelice "cesna 208B" izgubio je kontakt s kontrolorima leta ubrzo nakon poletanja sa aerodroma u primorskom gradu Loreto
Meksičke vlasti su saopštile da je mali avion sa najmanje 14 putnika nestao na severu te zemlje, ali je potraga za njim obustavljena zbog lošeg vremena.
Preporučujemo
Raste strah od trećeg svetskog rata, nove pretnje iz Rusije: Nuklearni udar je neizbežan, nemojte nas kriviti!
NE, TO NIJE RUSIJA Maduro hitno zatražio vojnu pomoć od ove zemlje: Tramp steže obruč oko Venecuele
Zvaničnik Ministarstva za saobraćaj i komunikacije Enrike Avalos je izjavio da je pilot letelice "cesna 208B" izgubio kontakt s kontrolorima leta ubrzo nakon poletanja juče ujutro sa aerodroma u primorskom gradu Loreto, popularnoj turističkoj destinaciji za Amerikance i Kanađane.
Avion je leteo za Sjudad Konstitusion, takođe u saveznoj državi Baha Kalifornija, prenela je agencija AP.
Potraga za nestalim avionom je obustavljena zbog obilnih kiša koje donosi tropska oluja "Oktave" koja se sa Pacifika kreća ka Meksiku. Očekuje se da će spasioci danas nastaviti rad.
(Telegraf.rs / Tanjug)