Uhapšene 23 osobe na bugarsko-grčkoj granici: Carinicima davan mito da puštaju kamione bez provere
0
0
Istraga se fokusirala na navodno primanje mita bugarskih firmi za tansport kako bi pustile kamione da prođu kroz granični prelaz Kulata bez provere
U okviru istrage o korupciji na graničnom prelazu između Bugarske i Grčke uhapšena su 23 carinska službenika i biznismena, saopštilo je danas bugarsko tužilaštvo.
Preporučujemo
Roditelji bacali svoju decu sa paklene kule! Dečak (5) i beba padali iz plamena sa 10. sprata pravo u ponor! (FOTO) (VIDEO)
Objavljeni snimci 5 najopasnijih bliskih susreta brodova i aviona NATO-a sa ruskom avijacijom (VIDEO)
Jedna zemlja u okruženju će uskoro dobiti evro i ući u Šengen, a Srbija se graniči sa njom!
Istraga se fokusirala na navodno primanje mita bugarskih firmi za tansport kako bi pustile kamione da prođu kroz granični prelaz Kulata bez provere, preneo je AFP.
Policija je sprovela racije u 83 doma carinskih službenika i sedišta firmi za transport u Kulati i Sofiji i zaplenila 63.000 leva, što je oko 32.000 evra, rekla je portparolka kancelarije javnog tužioca Rumiana Arnaoudova.
(Telegraf.rs / Tanjug)