PUŠAČI PRETUKLI NEPUŠAČE U MOSKVI: Smučilo im se da slušaju moralne pridike!
99
15
Aktivisti tog trezvenjačkog udruženja obilaze ruski glavni grad i apeluju na pušače ili one koji konzumiraju alkohol na javnome mestu da to prekinu jer nanose štetu kako svom zdravlju, tako i svima oko sebe
U samom centru Moskve, nedaleko od tržnog centra Evropa, tridesetak besnih pušača napalo je i pretuklo pripadnike antipušačkog udruženja "Lav je protiv".
Preporučujemo
SNIMAK OD KOJEG STAJE SRCE: Tigar skače na devojčicu, baca je na zemlju, a onda se čuje VRISAK (VIDEO)
Kada je videla kako izgleda, pobesnela senatorka bacila rođendansku tortu kolege u smeće (FOTO)
Aktivisti tog trezvenjačkog udruženja obilaze ruski glavni grad i apeluju na pušače ili one koji konzumiraju alkohol na javnome mestu da to prekinu jer nanose štetu kako svom zdravlju, tako i svima oko sebe.
Čini se da su "lavovi" polako dosadili svojim moralističkim pridikama, pa im je grupa pušača uzvratila.
Dobar deo aktivista morao je da potraži medicinsku pomoć, a vođa "lavova" rekao je da policija nije uspela da uhvati nijednog agresivnog pušača.
(Telegraf.rs/Izvor:Jutarnji.hr)