Koristio je podrum kao svoju radionicu i umalo nije ZAPALIO CELU ZGRADU! (FOTO)
1
0
Očevici pričaju da je radionica bila sva u plamenu i da je, samo pukom srećom, čovek uspeo da izbegne smrt za dlaku, pa je u opekotinama prebačen u bolnicu
Požar koji je izbio u podrumu stambene zgrade na Bagljašu u Zrenjaninu, lokalizovan je hitnom intervencijom vatrogasne jedinice. Jedan od stanara zgrade koristio je podrumske prostorije kao radionicu za popravku bicikala i motocikala.
Preporučujemo
HAOTIČNA PRAVILA U JAVNIM KUPALIŠTIMA SRBIJE: Dvoje dece je stradalo, a Srbija još uvek nema zakonski propis koji definiše IZDAVANJE PEDALINA!
CRNI PETAK U SRBIJI: Muškarac skočio sa zgrade u centru Kraljeva, na mestu ostao mrtav!
DOK SU SPAVALI, KUĆA SE ZAPALILA: Drama u Prokuplju, jedva spasli porodicu iz vatrene stihije!
U trenutku požara on se nalazio u svojoj radionici iz koje je odjednom počeo da izlazi gust, crni dim.
Očevici pričaju da je radionica bila sva u plamenu i da je srećom nesrećni čovek uspeo da izbegne smrt za dlaku.
On je zadobio opekotine i hitno je prebačen kolima Hitne pomoći u zrenjaninsku bolnicu.
(D. S.)