NEVEROVATNA IGRA SUDBINE: Deku ubio kontejner dok je tražio ostatke hleba!
87
7
- Pritrčali smo da mu pomognemo, a starac je još davao znake života. Hitna pomoć je brzo stigla, ali on je u međuvremenu preminuo - priča očevidac D. R.
Dok je preturao po kontejneru, Filip Veličković (92) iz Aranđelovca, nastradao je jer ga je veliki metalni poklopac udario u vrat i ubio.
Preporučujemo
Ovo su razlozi zbog kojih Jelenin ubica još uvek nije iza rešetaka!
BRAĆA ZAGRLJENA OTIŠLA U SMRT: Tužna sudbina Stefana i Nikole čitavu Srbiju rasplakala
Nesreća se dogodila oko 11 sati kod glavne autobuske stanice u Aranđelovcu naočigled prolaznika, a očevidac D. R. kaže da je Filip tražio ostatke hleba.
- Pritrčali smo da mu pomognemo, a starac je još davao znake života. Hitna pomoć je brzo stigla, ali on je u međuvremenu preminuo - priča D. R.
Inače, Filip je iz aranđelovačkog sela Garaši, a meštani su nam rekli da im nije jasno zbog čega je preturao po kontejnerima, kada nije živeo sam i iz solidno situirane porodice je.
(Telegraf.rs / Izvor: Informer)