IZBODEN AZILANT U CENTRU BEOGRADA: Opšta tuča Kurda i Avganistanaca, policija traga za napadačem!
647
75
Potezanju noža prethodio je sukob dva migranta koji je prerastao u opštu tuču u kojoj je učestvovalo oko 20 Kurda sa jedne i Avganistanaca sa druge strane
Avganistanski državljanin star oko 25 godina teško je povređen u parku kod beogradske autobuske stanice kada ga je posle tuče za sada nepoznata osoba, takođe azilant, ubola nožem u stomak.
Preporučujemo
POKLOPILA IH MAŠINA OD TONU I PO! Detalji jezive nesreće u Mrsaću: Devojke spale sa sanki pravo POD TOČKOVE!
POSLEDNJI OSMEH SRPSKOG ANĐELA: Nenad (18) ložio badnjak, radovao se životu, a onda mu je DŽELAT prerezao vrat
Potezanju noža prethodio je sukob dva migranta koji je prerastao u opštu tuču u kojoj je učestvovalo oko 20 Kurda sa jedne i Avganistanaca sa druge strane.
Prvi se reagovali ljudi iz Komesarijata za izbeglice koji su delili humanitarnu pomoć na tom prostoru. Oni su pozvali Hitnu pomoć i policiju.
Ekipa Hitne pomoći prevezla je povređenog muškarca na reanimaciju. Čovek nije životno ugrožen. Policija je brzo uspostavila red i na prostoru gde se nalaze izbeglice traga za napadačem.
Od sada možete pratiti Telegraf i na Vajberu!
(Telegraf.rs)