Majka prijavila sina jer je gledao porniće!
Kada je ušla u kuću, njen sin je bio u svojoj sobi, a dvogodišnja ćerka je upalila televizor i videla je deo iz filmova za odrasle, zbog čega je pozvala policiju i prijavila svog sina
Jedna žena iz Južne Karoline pozvala je policiju i prijavila sina jer je u svom domu na televizoru videla pornografski film.
Preporučujemo
ASANŽ SNOUDENU: Pazi se ako putuješ!
Na granici sa Rusijom poginulo 15 ukrajinskih vojnika i 4 civila
Kada je ušla u kuću, njen sin je bio u svojoj sobi, a dvogodišnja ćerka je upalila televizor i videla je deo iz filmova za odrasle. Odmah ga je ugasila, istrčala sa ćerkom iz prostorije i prijavila sina.
Iako niko nije uhapšen niti je urađen policijski zapisnik, majka je insistirala da ga policija ipak uradi i napiše da je njen sin izložio dvogodišnju sestru pornografskom sadržaju, a portparol policije je naveo da je majka već imala problema sa svojim starijim detetom.
Policija je naglasila da se sa ovakvim slučajem još nije susrela i dodala da u ovoj konkretnoj situaciji nije bilo kršenja zakona.
(Telegraf.rs / Izvor: dailymail.co.uk)