Đoković birao partnera iz snova za dubl, pa nasmejao sve komentarom o Jokiću: Pomenuo i Dončića, Lebrona...

S. J.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Printscreen: Twitter/@frani2312

Najbolji srpski teniser, Novak Đoković nalazi se u Indijan Velsu, gde se punom parom priprema za početak turnira i nove izazove.

Novak će prvi meč igrati, prema trenutnom rasporedu, u subotu od 23.30 po srednjoevropskom vremenu, i to protiv Botika Van De Zandšulpa.

U međuvremenu, Novak je imao vremena i za jedan zanimljiv intervju, gde je birao dubl partnera iz snova, a da nije iz teniske sfere.

Tom prilikom, pomenuo je neke od najpoznatijih svetskih sportista, među kojima je i Nikola Jokić.

- Neki od najpoznatijih atleta, poput Toma Brejdija, Lebrona Džejmsa, ili Luke Dončića... "Džoker"... Mislim da bih se tada ja većinom kretao po terenu, on bi verovatno servirao dobro - rekao je Đoković uz osmeh.

Kako je to izgledalo, možete pogledati ispod.

(Telegraf.rs)